هر وقت مي خواهمي دوربين عکاسي از برندهاي مختلف را بخريم مي بينيم که در وب سايت ها بررسي هاي متعددي از آن ها گزاشته اند و هر کدام عيب ها و قابليت هاي خوب منجصر به فرد خود را دارند اما يک لحظه ا به اين فکر کنيد که اگر مي تواستيد دوربين خود را بسازيد آنرا چگونه مي ساختيد. خودم که پس از ده سال کار با کانن و ني تفاوت زيادي از نظر کيفيت تصوير بين اين دو برند پيدا نکردم اما مي توانم بگويم که ني به خاطر نداشتن خط توليد دوربين هاي مخصوص فيلمبرداري در دوربين هاي عکاسي اش توانايي ظبط فيلم بهتري دارد بگذريم اولين چيزي که من درباره ديزاين بدنه دوربين ترجيح مي دهم بدنه فوجي فيلم است زيرا اين بدنه به منت لذت کامل عکاسي را مي دهد گرچه اين برند را خودم در کار هاي حرفه اي استفاده نمي کنم. از نظر اندازه هم مي خواهم که سايز يک دوربين بدون آينه را داشته باشم.

در دي جي 24 انواع دوربين هاي عکاسي و لنز هاي مختلف را از برند هاي برتر اين حوزه مشاهده و خريداري کنيد.

مطمئن در اين دوربين سنسوري استثنايي را قرار خواهم  داد انتخاب  من در اين قسمت حسگر Nikon D850 فول فريم است. فو خودکار را از سوني a7r3 ld قرار مي دهم. در ادامه براي افزايش شارپنس در تصوير لرزشگير دوربين عکاسي پاناسونيک به خصوص gh5 را انتخاب مي کنم و در اخر براي لنز فاصله کانوني 24 تا 70 ميليمتري را با سرعت و وزن پرايم هاي 50 ميليمتري مي خواهم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Todd Moreen معماری دنیا و دیدگاهای رایج در این جهان دانلود آهنگ های مجاز ایرانی -بارکدخوان-بارکد پرينتر-زبرا-وکس-وکس رزين-کارتريج hp- تهران نوشته های یک پرستار XglobalNetwork John دکتر ابراهیم جعفری مشاوره و تهیه و تولید هواکش صنعتی