لنز سيگما 50mm f/1.4 EX DG HSM  به محض ثبت اولين تصوير به وسيله اين لنز متوجه خواهيد شد که يکي از بهترين ا را در دست داريد و بالاترين کيفيت اپتيکالي را دارد. در طول سال هاي گزشته سازندگان دوربين عکاسي و لنز  نياز به يک لنز پرايم کوچک براي عکاسي هاي روزانه را بي اهميت مي دانستند و اکنون اين لنز ارزان قيمت پرايم براي دوربين هاي  APS-C  با فاصله کانوني 50 ميلي متري براي عکاسان پرتره  جزو انتخاب هاي بسيار محتمل به حساب مي ايد. سيگما

ويژگي لنز سيگما 50mm f/1.4 EX DG HSM

همانطور که عنوان شد فاصله کانوني اين نمونه برابر 50 ميلي متر است و ماکسيموم باز شدگي اپرچر در ان F1.4 و  کم ترينش ان F16 مي باشد. تعداد تيغه هاي ديافراگم لنز 9 تا است و  بوکه اي چشم نواز را پديد مي اورد. در اين نمونه يک المنت اسفريکال قرار گرفته است و تعداد المنت هاي لنز 8 عدد 6 گروه مي باشد. قابليت فو خودکار دارد و موتور به کار رفته در ان هايپرسونيک است که علاوه بر فو اتوماتيک ساکت و سريع قابليت فو دستي را هم در عين اتوفو به کاربر مي دهد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خلانلو هستم! Garrett وبلاگ چنگیز شعرو ترانه خدمات سفارت آمریکا,انگلیس,کانادا,ایتالیا,شنگن اگر من بجای... بودم برج موزیک| دانلود اهنگ |موزیک برج پیکور ketabakmail a weblog